PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ WARSZAWA

 Galaxy lab zaprasza!

close-up-person-cleaning-car-interior (Copy)

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ W WARSZAWIE

Jedną z najważniejszych usług w naszej ofercie jest pranie tapicerki samochodowej. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są specjalistycznym sprzętem oraz środkami najwyższej jakości. Pod wpływem pary wodnej, usuwane są wszystkie zabrudzenia oraz bakterie znajdujące się na w samochodzie. Oprócz skuteczności i dokładności atutem naszych pracowników jest szybkie wykonywanie wszystkich usług w tym oczywiście czyszczenie tapicerki. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Warszawa, a w szczególności dzielnicy Mokotów.

OCZYSZCZANIE WNĘTRZA POJAZDU

Pranie tapicerki samochodowej to jedna z podstawowych usług naszej Mokotowskiej myjni. Z racji dużego zainteresowania usługami czyszczenia wnętrza samochodu oraz licznymi pytaniami w tej sprawie, wychodzimy Państwu naprzeciw i zamieszczamy szczegółowy opis wykonywania przez nas powyższej usługi. Pranie tapicerki samochodowej to kluczowa usługa, która wyróżnia naszą Mokotowską myjnię wśród innych. Zważywszy na rosnące zainteresowanie naszymi usługami czyszczenia wnętrza pojazdu oraz częste pytania od naszych klientów, postanowiliśmy przedstawić dokładny opis procesu, jaki przeprowadzamy podczas realizacji tej usługi.

Myjnia Galaxy Lab, proponuje Państwu szereg usług w zakresie czyszczenia tapicerki samochodowej

Pełne pranie tapicerki samochodowej zawiera:

  • czyszczenie podsufitki (podsufitka czyszczona jest bez kontaktu z wodą, nakładany jest specjalistyczny środek, który w żaden sposób nie niszczy oraz nie przyczynia się do odklejania podsufitki)
  • czyszczenie oraz impregnacja deski rozdzielczej
  • kompleksowe odkurzanie oraz mycie: podłogi, foteli, drzwi, dywaników, bagażnika oraz wszelkich zakamarków.
  • czyszczenie tapicerek,
  • czyszczenie materiałów skórzanych oraz welurowych.