SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ WARSZAWA MOKOTÓW

air-ventilation-grille-fresh-air-is-coming-out (1) (Copy)

Klimatyzacja samochodowa Warszawa

Wiele osób bagatelizuje działanie klimatyzacji, jednak jej poprawny stan ma nieoceniony wpływ na komfort jazdy i zdrowie. Należy zadbać nie tyle sam mechanizm, ile należyte chłodzenie, bez narażenia się na wdychanie groźnych drobnoustrojów. Eksperci zalecają, aby przeprowadzić serwis klimatyzacji samochodowej przynajmniej raz na dwa lata! Oprócz tego warto pamiętać, aby przy okazji (choć co najmniej raz do roku) dokonać wymiany filtra kabinowego. Nie łudźmy się, że dla komfortu podróży wystarczy umyć samochód i zawiesić zawieszkę zapachową! Regularne ozonowanie, odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji (kompletnego układu) jest niezbędne, szczególnie po zimie, gdy jest ona rzadko używana. Wtedy to smarne substancje mogą się wytrącić z płynu i nie dochowywać już swojej funkcji. Z tego miejsca proces degradacji uszczelnień w układzie klimatyzacji nabiera rozpędu – co może prowadzić do pojawienia się nieszczelności.

 

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA MOKOTÓW – WARSZAWA

Wiosna, moment wymiany opon na letnie, to dobry moment na kontrolę systemu klimatycznego w samochodzie. Brak efektywnego chłodzenia, nieprzyjemny zapach – to oczywiste symptomy odsyłające do serwisu. Nie zawsze jednak można stwierdzić „na oko” czy wszystko jest ok. Nie bójmy się zaufać specjalistom, którzy dokonają kontroli. Nasza myjnia rozszerzyła swoje usługi o Nabijanie Klimatyzacji Samochodowej (Warszawa Mokotów). Chcemy, oprócz odświeżenia wyglądu samochodu, zapewnić Państwu komfort wdychania zdrowego powietrza podczas podróżowania. 

CZYSZCZENIE / OZONOWANIE / ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI

Mimo że nie jesteśmy warsztatem samochodowym, profesjonalnie przeprowadzamy podstawowy serwis układu chłodzenia. Szybko i sprawnie przeprowadzimy odgrzybianie klimatyzacji samochodowej, czyszczenie i ozonowanie. Te czynności bywają lekceważone przez kierowców, a podobnie jak wymiana filtra kabinowego mają wpływ na komfort jazdy. Czyszczenie klimatyzacji samochodowej może być szczególnie istotne dla alergików, osób cierpiących na astmę oraz innych szczególnie wrażliwych na wdychane powietrze. Powyższe usługi są wykonywane przy okazji nabicia czynnika chłodzącego. Warto zadbać o układ klimatyzacji również z powodu szczególnie wysokich kosztów naprawy.

JAK CZĘSTO PRZEPROWADZAĆ SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ?

Najczęściej serwis klimatyzacji przeprowadza się raz do roku na wiosnę. Odgrzybianie i ozonowanie wykonywane co najmniej raz do roku pomoże utrzymać zdrowe powietrze w samochodzie. Oprócz tego należy udać się na serwis w przypadku braku czynnika, awarii lub np. wydobywania się nieprzyjemnego zapachu.

ILE TRWA PODSTAWOWY SERWIS KLIMATYZACJI?

Czas trwania podstawowej usługi serwisowej polegający na odgrzybianiu, ozonowaniu i nabijaniu klimatyzacji trwa około 1 godziny.

ILE KOSZTUJE PODSTAWOWY SERWIS KLIMATYZACJI W GALAXY LAB?

Cena podstawowego serwisu klimatyzacji w Galaxy Lab to zazwyczaj 200-300 złotych.